Genel

TikTok avatarlar, canlı ses akışları, yeni içerik oluşturucu araçları ve daha fazlası üzerinde çalışıyor

TikTok yeni bir dizi özellik, avatarlar, İçin için anahtar kelime filtreleme gibi Sayfa, grup sohbetleri livestreams paylaşımı ve yaratıcıları sadece yorum bölümlerine abone-sadece duygulu ve abone olmak için izin verecek abonelik özellikleri, gibi Twitch, ses-sadece livestreams, ekran.Bitmoji dahil olmak üzere bina Devam eden bu potansiyel özellikler sosyal medya analisti Matt Navarra tarafından tespit edildi.

Features Yeni TikTok Özellikleri İş Parçacığı

1.TikTok bir TikTok Avatarları özelliği geliştiriyor.

Bu özellik, avatarınızın eşleşeceği eğlenceli bir yüz ifadesiyle bir selfie çekmek için telefonunuzun kamerasını kullanmanıza olanak tanır.

Avatarınızın görünümünü tamamen özelleştirebilirsiniz. pic.twitter.com/DzJ2soRBDi

– Matt Navarra (@MattNavarra) 24 Ocak 2022

Bu sızıntılar yüz değerinde alınmalıdır-tiktok’un yeni bir fikirle oynaması, uygulamada ortaya çıkacağı anlamına gelmez. Ancak, özellikler geliştirmek bazen bir platformun planları hakkında fikir verebilir.

Bir TikTok sözcüsü Techcrunch’a verdiği demeçte,” Topluluğumuza değer katmanın ve TikTok deneyimini zenginleştirmenin her zaman yeni yollarını düşünüyoruz ” dedi.Sözcü, bu özelliklerin dikkate alındığını doğruladı, ancak TikTok yeni fikirlerle deneyler yaptığında hedefin kullanıcılardan geri bildirim almak olduğunu vurguladı-sonuçta ortaya çıkan özellik (kullanıma sunulmuşsa) sızıntılarda gördüğümüzden çok farklı görünebilir.

Sızan bu özelliklerden bazıları, ücretli içerik oluşturucu abonelikleri gibi bir biçimde herkese açık olarak test edilmiştir. Ancak, doğrudan Twitch’ten ödünç alınan yalnızca abonelere yönelik ifadeler ve yorum bölümleri, yeni bir TikTok testi bağlamında mantıklı olabilir: TikTok Live Studio adlı bir masaüstü akış yazılımı. Anahtar sözcük filtreleme özelliği olan benzer sözler Twitter sessiz özelliği vardır daha önce de belirtildiği gibi parçanın TikTok var devam eden çaba için temizlemek İçin Sayfa.

TikTok, Aralık ayında yayınlanan bir blog yazısında,” İnsanların Sizin için feed’lerinde görmek istemedikleri içerikle ilişkili kelimeleri veya hashtag’leri seçmelerine izin verecek bir özellik üzerinde çalışıyoruz ” dedi.

Diğer sızan fikirleri, görüntü ve ses gibi-sadece livestreams, TikTok açılımı için diğer olası yolları doğru nokta.Videoyu canlı yayınlayabiliyorlarsa, neden canlı sese olan ilgiden yararlanmak için (oldukça geç) denemiyorsunuz? Ayrıca, Tiktok’ta grup mesajı göndermenin zamanı geldi.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu