Genel

TechCrunch Uzmanlarında bu hafta: E-ticaret trendleri, büyüme pazarlama tahminleri

TechCrunch Uzmanları 2022’de harika bir başlangıç yapıyor!

Sihrime pazarlaması

TechCrunch+ Bir sene süresince pazarlama liderleriyle konuştuktan sonra, Ceo’lara önerim şu: Canvas Ventures’ın kurucu ortağı ve genel ortağı Rebecca Lynn, sihrime pazarlama takımlarının karşılaştığı en son güçlükler hakkında yazdı ve verdiği önerilerin bir kısmını paylaştı ve ceo’lardan ve pazarlama potansiyel alıcılarından aldı. Vazifesinde Lauren Weinberg, Bloktaki CMO, Bir Tıbbi CMO Doug Sweeney ve ötekilerinin yorumları yer alıyor.

TechCrunch+ 2022 için 5 sihrime pazarlama hipotezleri: Sihrime pazarlamacısı Jonathan Martinez, 2022 için sihrime pazarlama hipotezlerini, çoğalış testi, etkileyici pazarlama, video reklamlar ve öteki stratejilerle alakalı önerilerle beraber paylaşıyor.

Martinez, adtech alanını tartışırken şöyle diyor: “Ortaya çıkan tüm platformlardan suni zekâ kullananlar, sihrime pazarlamacılarına sağladığı zaman kazandıran kabiliyet için yakından takip ettiğim bir platform.”

TechCrunch+ 2022’de e-ticareti belirleyecek 4 trend: Oktan AI’nın başkanı ve kurucu ortağı Ben Parr, e-ticaret varsayımlarıyla 2022’ye başlamamıza takviyeci oluyor. Parr, web3 ve NFT’LER de dahil olmak üzere pike alt inen şeylere bakar ve başlangıç işleminizin nasıl ilerlemesi gerektiği mevzusunda nasihatlerde bulunur.

Çevrimiçi satıcılar NFT’LERİ stoklamaya başlamak için şimdi tasarılamaya başlamalı mı? Shopify, Shopify Plus alıcıları için platformu üzerinden silinemez tokenler satmalarına takviyeci olan bir kaptan programı test ettiğini ancak yeniden de bekle ve gör yaklaşımı önerdiğini belirtti:

Parr,” Web3 arazisinde derin olmadığınız veya marka deneyleri için yeterince büyük bir bütçeniz olmadığı sürece, muhtemelen teknoloji daha olgunlaşana kadar beklemelisiniz ya da yalnızca başlamak için parmağınızı suya daldırmalısınız ” diye yazıyor. “Harika bir NFT tanıtımı, JPEG yapmaktan ve blok zincirine koymaktan çok daha fazla iş gerektiriyor.”

Pazarlamacı: Ridhi Singh, kurucu, 91NinjasTavsiye eden: Anish Khadiya, ıtiliteBonservis: “Ridhi ve team 91Ninjas, iyi alan bilgisi, yüksek nitelikli düşünme ve odaklanmış yürütme getiriyor. Uzmanlıkları, disiplinli yaklaşımları ve harikulade iş edebi için onları seçtik. 91Nİnjas takımı sayesinde, gelen pazarlama motorumuz iyi bir ivme kazandı. Gemiye geldikten sonra, birden fazla cephede süratle çalışmaya başladılar. Özellikle, sosyal medya ve içerik cephesinde iyi bir sürükleyişe şahit olduk. Bloglarda organik trafikte iyi bir çoğalış gördük ve tesir alanına özgü anahtar sözcüklerdeki arama görünümümüz çok büyüdü.”

Pazarlamacı:Tavsiye eden:Bonservis:

Pazarlamacı: Ridhi Singh, kurucu, 91NinjasTavsiye eden: Udıt Dhawan, Dropshop Network Private Limited, https://www.brandsofbharat.in/ UDİT, çalıştığı firmadan değişik bir siteye giden bu iletişimi sağladı, ikisini de dahil etmemiz gerekip gerekmediğinden emin değil miyiz?Bonservis: “91Ninjas tarafından öteki teşebbüsler için yapılan bazı sosyal yayınlara tesadüftüm ve çalışmalarından etkilendim. Cemiyete karşı çok değişik bir yaklaşımları vardı ve bana hitap etti. İyi düşünürlerin bir ekip ve marka öyküleri anlatmak ve kullanıcıların ilgisini öğreniyor. Sizi dinlerler, iş hedefinizi kavrarlar ve niyetlerinize erişmenize takviyeci olabilecek özel bir strateji oluşturmak için geriye doğru çalışırlar. Anlamlı yaklaşımları, yanılgısız icraatları ve iş yapma tavırları onları öbürlerinden ayırır. Yeni başlayanlar için, çalışma biçimleri tıpkı iç takımınız gibi ve getirdikleri değer göz önüne alındığında iyi bir tercihtir.”

Pazarlamacı:Tavsiye eden:UDİT, çalıştığı firmadan değişik bir siteye giden bu iletişimi sağladı, ikisini de dahil etmemiz gerekip gerekmediğinden emin değil miyiz?Bonservis:

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu