Dünya

TechCrunch podcast’lerinin canlı kayıtları için bizimle takılın ve Bulun

Sayı ineği misin? Halk insanı mı?

Her iki durumda da, sizin için bir TechCrunch podcast’i var.

Techcrunch’ın önde gelen (yalnızca) podcast’leri Equity ve Found, Şubat ayında başlayan gösterilerin canlı kayıtlarıyla 2022’i başlatıyor.Dinleyiciler, Hopin’e kaydolarak ve doğrudan ana bilgisayarlarla sohbet ederek YouTube, Facebook veya (daha da fazla yer almak için) canlı kayıtları izleyebilir.

İşte programa bir göz atın:

Şubat 10-1pm ET / 10am PT
Eşitlik-Alex Wilhelm, Natasha Mascarenhas ve Mary Ann Azevedo tarafından ev sahipliği yaptı

10 Şubat’ta Equity Live için buradan kaydolun

Şubat 17, 1pm ET / 10am PT
Bulundu-QuizUp kurucusu Thor Fridriksson’un yer aldığı Darrell Etherington ve Jordan Crook’un ev sahipliğinde

17 Şubat’ta Found Live için buradan kaydolun

Şubat 24-1pm ET / 10am PT
Eşitlik-Alex Wilhelm, Natasha Mascarenhas ve Mary Ann Azevedo tarafından ev sahipliği yaptı

24 Şubat’ta Equity Live için buradan kaydolun

Bir süredir Eşitlik dinliyorsanız, bu daha da derine inmek için bir şans. Bölümü bir gün erken dinleyebilecek, sahne arkasına erişebilecek ve hatta Alex Wilhelm, Natasha Mascarenhas ve Mary Ann Azevedo da dahil olmak üzere Equity ekibiyle canlı sohbet edebileceksiniz.

Eşitlik fandomunda yeniyseniz, içeri gelin ve etrafınıza bir göz atın.Su çok güzel.

Eşitlik, manşetlerin arkasındaki sayıları ve nüansları açmakla ilgilidir.Hisse Senedi ekibi, sizi iş, teknoloji ve risk sermayesi konusunda güncel tutmak için yutturmacayı keser ve bunu yaparken harika zaman geçirirler.

Techcrunch’ın daha yeni (ve tartışmasız daha iyi — bir ortak ev sahibi olarak sadece biraz önyargılıyım) podcast’i, girişimlerin arkasındaki hikayelere odaklanıyor.Kurucularla bağış toplama, işe alma ve liderlik stratejileri gibi bir işletmeyi yönetmenin iniş ve çıkışları hakkında konuşuyoruz.

Ro’nun kurucu ortağı Rob Schultz, Elçi CEO’su Larry Gadea, Maria Shriver ve Patrick Schwarzenegger (Mosh’un kurucu ortağı), Hıms ve kurucu ortağı Hilary Coles gibi insanlarla konuştuk.

Found’un ilk canlı kaydı için, kendisini viral mobil oyunlar geliştirme ustası olarak kanıtlamış olan QuizUp kurucusu Thor Fridriksson ile oturup başarı şablonunu ve başarısızlıklarından öğrendiklerini öğreneceğiz.

Hopin’deki canlı kayda katılmak için (ücretsiz) kayıt yaptıran kişiler, bölüm boyunca Thor’a kendi sorularını sorabilecekler.

Çok havalı olmalı.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu