Genel

TechCrunch 2022’nin Başlarında kurucu topluluğuyla işbirliği yapın

Bir başlangıç başlatma konusunda ciddi olmaya hazır mısınız? Kalkınan ve yeni basılmış girişimciler, TechCrunch 2022’nin Başlarında başlangıç başarısı için sağlam bir temel oluşturmak için ihtiyaç duydukları tüm temel yapı taşlarını bulacaklar.Bu canlı, kişisel etkinlik 14 Nisan’da San Francisco, Kaliforniya’da gerçekleşecek.

Gün boyu süren kurucu zirvesi, erken aşamadaki kurucuların en eskilerinin Bilmesi gereken her şeyi kapsayan bir dizi konuyu içeren üç eşzamanlı parça sunuyor. Dahası, deneyimlerini paylaşan başarılı kuruculardan haber alacaksınız — siğiller ve hepsi-böylece neyle karşılaşabileceğinize dair gerçek bir fikir edineceksiniz.Burada yutturmaca yok; sadece gerçekler ve yalnız olmadığına dair güvence.

Socicraft’ın kurucusu Chloe Leaaetoa’nın bize tc’deki Erken Aşamadaki deneyimlerinden bahsettiği şey:

Endüstri liderlerinden ve deneyimli kuruculardan öğreniyorsunuz-zaten orada olan ve bunu yapan insanlar.Sektör beklentileri konusunda samimi ve samimiydiler. Ayrıca, ilk elden hesapları paylaştılar ve onları daha ilişkilendirilebilir hale getirdiler.

Kurucu Lansman Kartı Satın Alın Erken aşamadaki topluluğunuza katılın: (199$) satılmadan önce 350 $tasarruf edersiniz. Geçiş kartınızı satın almadan önce bilinçli bir karar verin ve COVID aşılama politikamızı okuyun.

Tamam, bu kadar temizlik yeter ve güzel şeylere dönelim.Tc’de Erken Aşamada ne öğrenmeyi bekleyebilirsiniz? Kısa cevap: bol. Uzmanlar tarafından yürütülen çalıştaylar ve daha küçük yuvarlak masa tartışmaları kritik konuları ele alıyor. İşte bekleyebileceklerinizin sadece bir örneği:

  • Product-market fit anlamak ve onu bulmak için nasıl
  • Markanızı oluşturmak
  • Medyanın dikkatini çekmek
  • Müşteri tabanınızı ölçeklendirme
  • Finansman, finansman ve evet, daha fazla finansman — alışılmamış yollardan A Serisine

FOMO yok: Her seansa katılamazsın, ama asla korkma. Etkinlik sona erdiğinde tüm oturumların videolarına erişebileceksiniz. Hiçbir şeyi kaçırmayacaksın!

Bu etkinliği samimi tutmak için toplam katılımcı sayısını sınırlıyoruz. Oturum uzmanları, vc’ler ve kurucularla ve birbirinizle konuşmak için zamanınız olacak. Ayrıca, iş hedeflerinizle uyumlu kişileri bulmanızı ve yerinde 1:1 toplantılar ayarlamanızı sağlayan yapay zeka destekli sistemimiz Crunchmatch’e erişebileceksiniz.

Diğer benzer düşünen, erken aşama girişimcilerle iletişim kurma gücünü hafife almayın.Fikrinizi uygulanabilir bir ürüne dönüştürmede size yardımcı olabilecek ideal kurucu ortak veya mühendisle tanışabilirsiniz.

TechCrunch 2022’nin İlk Aşaması 14 Nisan’da San Francisco’da gerçekleşiyor.En iyi öğretmenlerden bazıları yolu açan ve bilgilerini sizinle paylaşmak isteyenlerdir. Tc’ye biletinizi Erken Aşamada satın alın, topluluğunuza katılın ve başlangıçlarınızı büyütmeye hazır olun.

bu formu doldurmak Şirketiniz TC 2022’nin başlarında uzmanlığınızı sergilemekle ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle iletişime geçin .


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu