Genel

Meta’nın İş Yeri, ön saflardaki çalışanlarla iletişimi genişletmek için bu yılın ilerleyen saatlerinde WhatsApp ile entegre olacak

Artık kullanışlılığını artırmak için daha fazla işlevsellik eklemeye hazırlanıyor: Workplace yakında Meta’ya ait milyarlarca kullanıcısı olan popüler bir mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ile entegre olacak, böylece Workplace müşterileri duyuruları çapraz yayınlayabilir ve diğer verileri mesajlaşma uygulaması aracılığıyla çalışanlarla paylaşabilir.

WhatsApp işlevselliğinin bu yıl içinde kullanıma sunulması bekleniyor.

Mesajlaşma iletişiminin ilk lansmanın bir parçası olacağı görülüyor, ancak şirket aynı zamanda vardiyalı çalışanların vardiyaları birbirleriyle değiştirmelerinin bir yolu olan vardiya Kapağı gibi diğer İşyeri üretkenliği işlevlerini WhatsApp’a entegre etmenin yolları üzerinde çalışıyor.yöneticileri ve planlama sistemlerini döngüde tutarken, ilk olarak Kasım 2020’de Workplace’de başlatıldı.

İşyeri başkanı Ujjwal Singh, kesin zamanlama konusunda spesifik olmayacak ve hala nasıl işleyeceğine dair “ayrıntılarla çalıştıklarını” açıklayacak, bazı kararlar hala alınmakta ve odak noktası, dna’sında ne olduğunu en iyi şekilde nasıl kullanacağıdır.kurumsal bir hizmet olarak tüketici uygulaması olarak.

Meta https://dijibulten.com/wp-content/uploads/2022/01/img 9962.jpg

Görüntü Kaynağı: Meta

Bir röportajda,” Bu bir süredir üzerinde çalıştığımız bir şey ” dedi ve ikisinin Facebook altında aynı istikrarın bir parçası olmasına rağmen, geçen yıl WhatsApp API’sini genişletmek gibi WhatsApp tarafından yapılan çeşitli iş duyurularının ilk sırada olması gerektiğini belirtti. Ayrıca bu özelliği geliştirmek için müşterilerle işbirliği yaptı. “Bir tüketici uygulamasına ne gireceği konusunda temkinli olmak istiyoruz.”Bunu işletmelerin kullanması için güvenli olacak şekilde yapmak istedik.”

WhatsApp’a daha fazla iş kullanımı ve Workplace’e daha fazla işlevsellik getirme hamlesi uzun zamandır devam ediyor, ancak Meta’nın genel stratejisinin yanı sıra her iki ürün için de daha büyük stratejilere uyuyor.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu