Donanım

Kalp Atışı Sağlığının Kindred Ventures’tan nasıl yükseldiğini duymak için ilk TechCrunch Canlı bölümüne katılın

Jeff Wessler, daha iyi kalp bakımı geliştirmek için 2016 yılında Heartbeat Health’i kurdu ve Kanyi Maqubela, şirketin tohum öncesi kontrolünü yazarak şirketin başlamasına yardımcı oldu. Her ikisini de TechCrunch Live’ın ilk 2022 bölümünde ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.

Şirketin tohum öncesi kontrolünü yazdıktan sonra Kanyi Maqubela, 2017 yılında Heartbeat Health’in kurucu ekibine ve yönetim kuruluna katıldı. Maqubela’nın şirketi Kindred Ventures, önümüzdeki iki turda Heartbeat Health’e yeniden yatırım yaptı.

9 Şubat’ta saat 11:30’da PT / 2:30’da et’de 2022’de TechCrunch Live’ın bu çok özel başlangıç baskısı için bize katılın. Buradan ücretsiz kayıt olun!

TechCrunch Live, girişimlerin daha iyi girişim destekli işletmeler kurmasına yardımcı olmakla ilgilidir.Kurucular ve onları finanse eden yatırımcılar, nasıl tanıştıklarını, birbirlerine olan ilgilerini neyin çektiğini ve nihayetinde anlaşmayı nasıl kapattıklarını tartışmak için otururlar. Ayrıca Ölçekleme gelince onların ilişkisi hakkında konuşuyoruz.

Ayrıca, TechCrunch Live’ın bu bölümü aynı zamanda TCL Sahasını da içeriyor.Seyircilerden insanlar sanal sahnemize gelip, başlangıçlarını canlı geri bildirim sağlayacak seçkin konuklarımıza sunabilirler.

TechCrunch Live katılmak ücretsizdir ve her Çarşamba saat 11:30’da PT / 2:30’da et’ye iner.Bununla birlikte, yalnızca TechCrunch+ üyeleri, bölümün isteğe bağlı sürümüne ve TechCrunch Canlı içerik kütüphanesinin tamamına erişebilir. Başka bir deyişle, dalma yapın ve TechCrunch+ ‘ a kaydolun.

Kindred Ventures ve Heartbeat Health ile Tcl’ye kaydolmak için bu bağlantıyı kırın!


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu