Genel

Birim CEO’su Itai Damti ve Flourish’ten Emmalyn Shaw, TechCrunch Live’da bağış toplama stratejilerini açıklamak için

Itai Damti, işletmelerin bankacılık hizmetlerini tüketici ürünlerine entegre etmelerine yardımcı olmak için 2019 yılında Unit’i kurdu. 2020’de Flourish’in yönetici ortağı olarak Emmalyn Shaw, Unit’in A Serisi turuna ve daha sonra şirketin B turuna yatırım yaptı.

Biz heyecanlı konak hem onlara bir bölüm TechCrunch Canlı yer alma üzerinde Şubat 16 at 12: 00 PT / 03: 00 ET, nerede yapacağız konuşmak hakkında nasıl iki bağlı ve ne yapar Güzelleşmek iyi bir ortak Birim. Tıklayın burada kayıt için ücretsiz!

TechCrunch Live, girişimlerin daha iyi girişim destekli işletmeler kurmasına yardımcı olmakla ilgilidir.Kurucular ve onları finanse eden yatırımcılar, nasıl tanıştıklarını, birbirlerine olan ilgilerini neyin çektiğini ve nihayetinde anlaşmayı nasıl kapattıklarını tartışmak için otururlar. Ayrıca Ölçekleme gelince onların ilişkisi hakkında konuşuyoruz.

Ayrıca, TechCrunch Live’ın bu bölümü aynı zamanda TCL Sahasını da içeriyor.Seyircilerden insanlar sanal sahnemize gelip, başlangıçlarını canlı geri bildirim sağlayacak seçkin konuklarımıza sunabilirler.

TechCrunch Live katılmak ücretsizdir ve her Çarşamba saat 3’te EDT/öğlen pdt’de iner.Bununla birlikte, yalnızca TechCrunch+ üyeleri, bölümün isteğe bağlı sürümüne ve TechCrunch Canlı içerik kütüphanesinin tamamına erişebilir. Başka bir deyişle, dalma yapın ve TechCrunch+ ‘ a kaydolun.

Unit ve Flourish Ventures ile TechCrunch Live’a kaydolmak için bu bağlantıyı kırın!


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu