Bilgi

Apple, Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Teknoloji Önizlemesi 142’yi Yayımladı

Apple bugün, Apple’ın ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneysel tarayıcı olan Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı. Apple, Safari’nin gelecekteki sürüm sürümlerinde tanıtılabilecek özellikleri test etmek için Safari Teknoloji Önizlemesi’ni tasarladı.

Safari Teknoloji Önizleme Özelliği
Safari Technology Preview release 142, Web Denetçisi, CSS Subgrid, CSS Kapsayıcı Sorguları, CSS, Web Animasyonları, Oluşturma, JavaScript, Formlar, Paylaşılan Çalışanlar, İşçiler, İletişim Öğesi, Web API’si, Deneysel Model Öğesi ve Web Uzantıları için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerir.

Mevcut Safari Teknoloji Önizleme sürümü Safari 15.4 güncellemesi üzerine kurulmuştur ve macOS Monterey’de tanıtılan Safari 15 özelliklerini içerir.

Safari Teknoloji Önizleme güncellemesi, Sistem Tercihleri’ndeki Yazılım Güncelleme mekanizması aracılığıyla tarayıcıyı indiren herkese açıktır. Güncelleme için tam sürüm notları Safari Teknoloji Önizleme web sitesinde mevcuttur.

Apple’ın Safari Technology Preview ile amacı, geliştiricilerden ve kullanıcılardan tarayıcı geliştirme süreci hakkında geri bildirim toplamaktır.Safari Teknoloji Önizlemesi mevcut Safari tarayıcısıyla bir arada bulunabilir ve geliştiricilere yönelik olsa da, indirmek için bir geliştirici hesabı gerektirmez.

İlgili Hikayeler

Apple, Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Teknoloji Önizlemesi 138’i Yayımladı

Perşembe Ocak 20, 2022 5:47 pm PST Juli Clover tarafından

Apple bugün, Apple’ın ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneysel tarayıcı olan Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı.Apple, Safari’nin gelecekteki sürüm sürümlerinde yer alabilecek özellikleri test etmek için Safari Teknoloji Önizlemesi’ni oluşturdu. Safari Teknoloji Önizlemesi 138, Web Denetçisi, CSS, Deneysel Model Öğesi ve diğerleri için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerir.

Apple, Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Technology Preview 140’ı Yayımladı

Perşembe Şubat 10, 2022 1:09 pm PST Juli Clover tarafından

Apple bugün, Apple’ın ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneysel tarayıcı olan Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı.Apple, Safari’nin gelecekteki sürüm sürümlerinde yer alabilecek özellikleri test etmek için Safari Teknoloji Önizlemesi’ni oluşturdu. Safari Technology Preview 140, Web Denetçisi, CSS, Web API, Web Animasyonları ve daha fazlası için hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri içerir.

Apple, Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Teknoloji Önizlemesi 141’i Yayımladı

Perşembe Mart 3, 2022 4:23 pm PST Juli Clover tarafından

Apple bugün, Apple’ın ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneysel tarayıcı olan Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı.Apple, Safari’nin gelecekteki sürüm sürümlerinde yer alabilecek özellikleri test etmek için Safari Teknoloji Önizlemesi’ni oluşturdu. Web Denetçisi, CSS, Formlar, JavaScript, Deneysel için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri… safari Teknoloji Önizleme sürüm 141’de bulunur.

Apple, Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Teknoloji Önizlemesi 139’u Yayımladı

Çarşamba Ocak 26, 2022 2:27 pm PST Juli Clover tarafından

Apple bugün, Apple’ın ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneysel tarayıcı olan Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı.Apple, Safari’nin gelecekteki sürüm sürümlerinde yer alabilecek özellikleri test etmek için Safari Teknoloji Önizlemesi’ni oluşturdu. Safari Technology Preview 139, Web Denetçisi, CSS, Web Animasyonları, Oluşturma, SVG ve diğer bileşenler için hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri içerir.

Apple, Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Teknoloji Önizlemesi 137’yi Yayımladı

Pazartesi Aralık 20, 2021 1:28 pm PST Juli Clover tarafından

Apple bugün, Apple’ın ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneysel tarayıcı olan Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı.Apple, Safari’nin gelecekteki sürüm sürümlerinde yer alabilecek özellikleri test etmek için Safari Teknoloji Önizlemesi’ni oluşturdu. Safari Teknoloji Önizlemesi 137, Web Denetçisi, CSS, JavaScript, WebAssembly ve diğerleri için hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri içerir.

Apple, Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Teknoloji Önizlemesi 134’ü Yayımladı

Çarşamba Ekim 27, 2021 2:18 pm PDT tarafından Juli Clover

Apple bugün, Apple’ın ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneysel tarayıcı olan Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı.Apple, Safari’nin gelecekteki sürüm sürümlerinde yer alabilecek özellikleri test etmek için Safari Teknoloji Önizlemesi’ni oluşturdu. Web Denetçisi, CSS, CSS Font Yükleme API’sı için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri,… safari Teknoloji Önizleme sürüm 134’te bulunur.

Apple, Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Teknoloji Önizlemesi 136’yı Yayımladı

Çarşamba Aralık 8, 2021 3:12 pm PST Juli Clover tarafından

Apple bugün, Apple’ın ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneysel tarayıcı olan Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı.Apple, Safari’nin gelecekteki sürüm sürümlerinde yer alabilecek özellikleri test etmek için Safari Teknoloji Önizlemesi’ni oluşturdu. CPU, GPU İşlemi, JavaScript, Web API, Medya, Web için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri… safari Teknoloji Önizleme sürümü 136’da bulunur.

Apple, Hata Düzeltmeleri ve Performans İyileştirmeleriyle Safari Technology Preview 125’i Yayımladı

Çarşamba Mayıs 26, 2021 12:14 pm PDT tarafından Juli Clover

Apple bugün, Apple’ın ilk olarak Mart 2016’da tanıttığı deneysel tarayıcı olan Safari Technology Preview için yeni bir güncelleme yayınladı.Apple, Safari’nin gelecekteki sürüm sürümlerinde yer alabilecek özellikleri test etmek için Safari Teknoloji Önizlemesi’ni oluşturdu. Safari Technology Preview 125, Web Denetçisi, CSS, Web Animasyonları, WebAssembly ve daha fazlası için hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri içerir.

Popüler Hikayeler

Apple, iPhone Ehliyetlerinin Yakında Bu 11 ABD Eyaletine Geleceğini Duyurdu

Çarşamba Mart 23, 2022 11:52 PDT tarafından Joe Rossignol

Apple bugün, Arizona sakinlerinin artık ehliyetlerini veya eyalet kimliklerini iPhone ve Apple Watch’taki Cüzdan uygulamasına ekleyebileceklerini ve kimlik veya yaş kanıtını görüntülemek için uygun ve temassız bir yol sağlayabileceklerini duyurdu.Arizona, Amerika Birleşik Devletleri’nde bu hizmeti sakinlere sağlayan ilk eyalettir ve diğer birçok eyalet de davayı takip etmeyi planlamaktadır. Apple’a göre, Colorado, Hawaii, Mississippi, Ohio ve…

iOS 15.4, Notes Uygulamasına Yeni ‘Metin Tara’ Kısayolu Ekler

iOS 15.4 ve iPadOS 15.4 geçen hafta halka açıldı ve yeni bir değişiklik, iPhone ve ipad’deki Notes uygulamasına basılı veya el yazısı metni hızlı bir şekilde taramak için bir “Metin Tara” kısayolunun eklenmesidir.Apple kısa süre önce Metin Tara özelliğinin adım adım nasıl kullanılacağını gösteren bir video yayınladı. iOS 15.4 veya iPadOS 15.4 çalıştıran bir cihazda Notes uygulamasını açmanız yeterlidir, simgesine dokunun…

2023’te Daha büyük 15 İnç MacBook Air Bekleniyor

Çarşamba Mart 23, 2022 11: 43 am PDT tarafından Juli Clover

Apple, Display Supply Chain Consultants’ın üç aylık raporunda bugün paylaştığı araştırmaya göre, 2023’te ortaya çıkabilecek daha büyük bir 15 inç MacBook Air geliştiriyor.Raporun tamamı yalnızca display ındustry aboneleri tarafından kullanılabilir, ancak display analisti Ross Young ne bekleyeceği konusunda biraz renk verdi. Apple, 15 civarında bir yerde bulunan bir MacBook Air üzerinde çalışıyor…

Apple, Arizona’da iPhone’da Ehliyet Özelliğini Başlattı, Yakında Daha Fazla Eyalet Geliyor

Çarşamba Mart 23, 2022 8:02 am PDT tarafından Joe Rossignol

Apple bugün Arizona’nın iPhone ve Apple Watch’taki Cüzdan uygulamasında sürücü lisanslarını ve eyalet kimliklerini destekleyen ilk ABD eyaleti olduğunu duyurdu. Bugünden itibaren Apple, Arizona sakinlerinin ehliyetlerini veya eyalet kimliklerini Cüzdan uygulamasına ekleyebileceğini ve Phoenix Sky’daki belirli TSA güvenlik kontrol noktalarında sorunsuz ve güvenli bir şekilde sunmak için iPhone veya Apple Watch’larına dokunabileceğini söyledi…

İşte Apple’ın Yeni Stüdyo Ekranının İçine Gizlice Bir Bakış

Onarım web sitesi İfixit’in Apple’ın yeni Stüdyo Ekranının sökülmesini bitirmesini beklerken, MacRumors, Apple’ın teknisyenlere yönelik belgelerinden elde edilen bir görüntü ile ekranın iç tasarımına ilk bakışını sağlayabilir.Stüdyo Ekranının içinde üç büyük pano görülebilir. Güç kaynağı kartları sol ve sağ üstte, mantık kartı ise sağ alttadır…

Apple, iOS 15.4 Güncellemesinden Sonra Kullanıcının Pil Boşaltma Şikayetlerine Yanıt Verdi

Perşembe Mart 24, 2022 6: 07 am PDT tarafından Sami Fathi

Kullanıcılar, Apple’ın en son iOS 15.4 güncellemesine güncelledikten sonra, iphone’larının artık en yeni iOS sürümünü indirmeden ve yüklemeden önce eskisi kadar uzun sürmediğini iddia ederek aşırı pil tüketimini bildiriyorlar.Kullanıcılar, bir çözüm bulma umuduyla Apple Destek hesabını etiketleyerek iOS 15.4’teki pil ömründen memnuniyetsizliklerini ifade etmek için Twitter’a gitti. “Sorun ne…

iPhone 15 Pro’nun Samsung’dan Ekran Altı Face ID Sistemine Sahip Olduğu Söyleniyor

Koreli web sitesi The Elec tarafından alıntılanan kaynaklara göre, Samsung Display, Apple’ın gelecek yılki geçici olarak adlandırılan “iPhone 15 Pro” modellerinde Face ID’yi ekranın altına gizlemek için kullanmayı planladığı yeni panel altı kamera teknolojisini geliştiriyor. Söylentiler, bu yılki “iPhone 14 Pro” modellerinin ön kamera ve Face ID için hem “delik delme” hem de hap şeklinde bir kesime sahip olacağını öne sürüyor…

Apple’ın Stüdyo Ekranı ve lg’nin Ultra İnce 5K Ekranı

Çarşamba Mart 23, 2022 11: 27 am PDT tarafından Dan Barbera

Apple’ın yeni 27 inç 5K Stüdyo Ekranının bu ayın başlarında piyasaya sürülmesiyle, lg’nin birkaç yıldır piyasada bulunan benzer ultra ince 5K ekranıyla hemen karşılaştırmalar yaptı.Daha fazla video MacRumors YouTube kanalında bulunabilir. LG ekran, Stüdyo Ekranından 300 $daha ucuza mal oluyor ve kullanılabilirlik tutarsız olsa da LG, kullanılabilir durumda kalacağını söylüyor…


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu